4 powody, które przekonają Cię do zakupu słuchawki do telefonu

Zastanawiasz się nad tym, czy potrzebujesz samochodowego uchwytu na telefon? Przekonamy Cię do jego zakupu czterema argumentami. Zobacz, dlaczego warto go mieć!

Bezpieczeństwo na drodze

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie niewystarczająca podzielność uwagi i nieostrożność są najczęstszymi powodami wypadków drogowych w Polsce. A korzystanie z telefonu komórkowego jest właśnie takim zajęciem, które wymaga pewnej podzielności uwagi, przez co nietrudno o nieostrożne zachowanie i o jego przykre konsekwencje w postaci wypadku. Korzystanie ze słuchawki samochodowej może Ci tego oszczędzić. Smartfon przez cały czas będzie spoczywał w zakresie Twojego wzroku, bezpiecznie umieszczony na uchwycie do telefonu. Nie będziesz jednak musiał go używać. Wystarczy tylko naciśnięcie jednego przycisku, by słuchawka przejęła funkcję telefonu i umożliwiła Ci swobodne prowadzenie rozmowy i to w bezpiecznych warunkach. Przemyśl to – ze względu na bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników drogowego, których życie możesz narazić, decydując się na jazdę z telefonem w ręce.

Wygoda w czasie jazdy

Wygoda w czasie jazdy

Czy czasem nie wydaje Ci się, że do jednoczesnej obsługi kierownicy, skrzyni biegów i najróżniejszych elementów dookoła niej potrzebujesz jeszcze jednej ręki? To teraz wyobraź sobie, że do wszystkiego zostaje Ci tylko jedna ręka, gdyż długa przytrzymuje telefon przy uchu. Już pomijając same kwestie bezpieczeństwa, musisz przyznać, że jest to co najmniej niewygodne. Nie wspominając też o tym, że długie przytrzymanie smartfona w taki sposób może wręcz doprowadzić do zdrętwienia ręki. Czy warto cierpieć niewygody tylko dlatego, że nie masz pod ręką słuchawki samochodowej Bluetooth? Zastanów się nad tym, czy ten wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych nie jest dobrą inwestycją w codzienny komfort jazdy.

Wysoka jakość rozmów

Jeśli choć raz próbowałeś rozmawiać przez telefon, jadąc jednocześnie po nierównej nawierzchni, z pewnością wiesz, że nie jest to proste. Ciągłe podskoki auta sprawiają, że urządzenie podskakuje wraz z nim, uderzając o kokpit – w efekcie rozmówca nie usłyszy Ciebie, lecz ciągłe stuki. Jeśli dołożyć do tego działające radio, może zdarzyć się tak, że rozmówca nie usłyszy w ogóle nic. Korzystając ze słuchawki Bluetooth z łatwością unikniesz takich trudności. Wystarczy tylko założyć ją na ucho przed wyruszeniem w trasę, a później swobodnie odbierać rozmowy i cieszyć się ich wysoką jakością – w końcu nie korzystasz z telefonu, lecz samej słuchawki. Twój rozmówca z pewnością poczuje różnicę.

Wysoka jakość rozmów

Prywatność konwersacji

Często zdarza Ci się jeździć samochodem z pasażerami? Nawet jeśli w 100% im ufasz, nie zawsze chcesz, aby słyszeli każde słowo Twojej rozmowy. A tak się stanie, jeśli będziesz korzystać z trybu głośnomówiącego w telefonie. Jeśli jednak wybierzesz słuchawkę samochodową Bluetooth, tylko Ty będziesz słyszeć rozmówcę, co zapewni Ci pewne poczucie prywatności w tak ograniczonej przestrzeni jaką jest samochód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here