Nie ma się co oszukiwać, nie każdy je lubi. Właściwie to większość za nimi nie przepada, tłumacząc się słabszymi doznaniami, brakiem komfortu czy niewygodą. O plusach prezerwatyw nie trzeba nikomu mówić, wszyscy wiedzą, że chronią przed chorobami i nieplanowaną ciążą. Niezależnie więc od tego, czy masz jednego partnera, czy preferujesz seks bez zobowiązań, dobrze byłoby przekonać się do prezerwatyw, tym bardziej, że na erozkosz.pl znajdziesz ogromny wybór i coś na pewno przypadnie ci do gustu!

Ultracienkie, smakowe, kolorowe, czyli nie taka prezerwatywa straszna…

Asortyment, jakim dysponuje sklep internetowy, mógłby niejedną osobę przyprawić o zawrót głowy. Nie ma co tłumaczyć się zmniejszonymi doznaniami, gdy w ofercie znajdują się cieniutkie prezerwatywy Pasante Sensitive, czy – tej samej firmy – specjalnie zwężone, tak, żeby nie przeszkadzały w odczuwaniu przyjemności. Osoby, które narzekają na niewystarczające nawilżenie, zanim sięgną po odpowiedni środek nawilżający, powinny wypróbować prezerwatyw podwójnie nawilżanych z większą ilością zawartego w nich lubrykantu, który pozwoli cieszyć się seksem.

Być może do używania prezerwatyw zniechęca cię  uczulenie na lateks? Na to także jest rada, ponieważ w ofercie znajdują się również prezerwatywy nielateksowe. Możesz wybierać na przykład Unimil Skyn,są niezwykle cienkie, prawie niewyczuwalne podczas używania. A może jesteś hojnie wyposażony przez naturę i masz kłopot z dobraniem odpowiedniego rozmiaru? Zsuwające się lub pękające prezerwatywy mogą wpędzić cię w kłopoty, dlatego dobrze mieć możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru. Warto przyjrzeć się King Size lub My Size, których producenci gwarantują zadowolenie klientów o rozmiarach powyżej przeciętnej. Dla osób, które lubią urozmaicenie w postaci seksu analnego, idealnym wyborem będą prezerwatywy Anos , superwytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Z kolei miłym akcentem dla tych, którzy uwielbiają seks oralny będą prezerwatywy smakowe i zapachowe. Znajdziesz tu takie, które smakują jak cola lub tropikalne owoce. Warte polecenia są opakowania smakowo – zapachowych kondomów Pasante. Ciekawe smaki i zapachy urozmaicą twoje życie erotyczne!

Prezerwatywy do zadań specjalnych

Jeżeli szukasz specjalnych doznań lub po prostu odmiany, możesz śmiało wypróbować prezerwatyw ze specjalnymi wypustkami z Secury. Z pewnością przyczynią się do bardziej intensywnego orgazmu partnerki, a może dzięki nim odkryjecie zupełnie nowe oblicza przyjemności? Ciekawym dodatkiem do prezerwatyw jest nakładka na palec, której można używać podczas wspólnych zabaw w sypialni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here