Czym wyróżnia się Galeria Bronowice na tle innych centrów handlowych w Krakowie?

Kraków obfituje w liczne centra handlowe. Dodatkowo, w kolejnych latach na pewno nie zabraknie nowych inwestycji związanych z powstaniem kolejnych. Prześcigają się one w przyciąganiu do siebie klientów, którzy posiadają w końcu tak duży wybór miejsc, gdzie mogą wybrać się na zakupy. Naszym zdaniem centrum handlowym, na które koniecznie trzeba zwrócić szczególną uwagę, jest właśnie Galeria Bronowice. Czym wyróżnią się ona na tyle konkurencji?

Na samym początku chcemy jednak zaznaczyć dwie rzeczy. Po pierwsze, nie chcemy wyliczać wszystkich sklepów, które znajdują się na terenie Galerii. Jest ich naprawdę dużo, jeżeli chcecie sprawdzić, czy znajdują się tam te, które należą do Waszych ulubionych – serdecznie zapraszamy pod adres https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy – tutaj znajduje się pełna lista sklepów znajdujących się na terenie Galerii Bronowice.

Po drugie, skupimy się na rzeczach nieoczywistych, jednak wiemy doskonale, że nie będziemy w stanie wymienić ich wszystkich. Jeżeli o tym centrum handlowym chcecie dowiedzieć się więcej, odwiedźcie jego stronę internetową!

https://galeriabronowice.pl/

Tymczasem – zaczynajmy!

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta

Oto chyba najlepsza rzecz, od której możemy zacząć. Kto lubi wizyty w urzędach, długie kolejki oraz ich godziny pracy, które niemal zawsze uniemożliwiają wizyty osób, które pracują na etacie w standardowych godzinach pracy? Chyba nikt. Dlatego tak ciekawą opcją są dwa Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. To pierwsze centrum handlowe w Krakowie, w którym punkty tego typu powstały. Oczywiście nie można w nich załatwić wszystkiego, jeżeli jednak chcecie się zameldować, wymeldować, zarejestrować samochód, odebrać prawo jazdy czy nawet założyć działalność gospodarcza – uda Wam się to osiągnąć właśnie w Galerii Bronowice, w przerwie między zakupami!

Wielką zaletą jest również fakt, że punkty są czynne relatywnie długo, od godz. 10.00 do godz. 18.00. Najbardziej pozytywnym zaskoczeniem jest jednak to, że są otwarte również w sobotę, co dla wielu osób jest opcją niesamowicie komfortową. Same punkty są również dość obszerne, znajduje się w nich po kilka stanowisk, więc można liczyć na naprawdę sprawą obsługę. Więcej o samych punktach można dowiedzieć się pod adresem https://galeriabronowice.pl/uslugi.

Biuro coworkingowe

Oto kolejne niestandardowe rozwiązanie przeznaczone dla gości Galerii – jest ono idealne dla osób, które są freelancerami, studentami poszukującymi miejsca do nauki czy po prostu dla tych, którzy pracują zdalnie, a nie chcą robić tego ze swojego domu czy mieszkania. Co ważne, biuro jest zupełnie darmowe i dodatkowo można w nim skorzystać nie tylko z darmowego internetu, ale również z xero, faxu czy skanera. Na gości czekają wygodne fotele oraz spore biurka. Standardowo miejsce w takim biurze coworkingowym na terenie Krakowa kosztuje około kilkuset złotych miesięcznie, tym bardziej warto więc zdecydować się na darmową ofertę Galerii Bronowice. Wszystkich pracujących zdalnie w Galerii Bronowice na pewno ucieszy fakt bogatego zaplecza gastronomicznego, na które mogą oni liczyć. Więcej o nim można dowiedzieć się pod adresem https://galeriabronowice.pl/restauracje.

Akademia Sztuk Pięknych w Galerii Bronowice

Jak mówią sami pomysłodawcy, jest to sposób na to, by skrócić dystans pomiędzy sztuką a naprawdę szerokim gronem jej odbiorców. Wystawy, multimedialne prezentacje, instalacje i wiele, wiele innych – oto co można odnaleźć w Galerii Bronowice, w specjalnie wyznaczonej do tego przestrzeni. Same dzieła, które możemy znaleźć na terenie galerii, przygotowywane są Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Jednocześnie Galeria Bronowice jest jednym z niewielu centrów handlowych w Krakowie, które zapewnia nam stały dostęp do wystaw sztuki, co na pewno ucieszy wiele osób, które lubią regularnie z nią obcować.

Kino Mikro

Dla osób, którym sztuka na co dzień nie jest obojętna, czeka również kameralne Kino Mikro. Znajduje się w nim około 30 miejsc, dzięki czemu nie trafimy tutaj na tłumy znane nam z multipleksów. Na ekranie pojawiają się nie tylko kinowe hity, ale również filmy przeznaczone głównie dla dzieci, jak i również repertuar zupełnie off-owy. Dziennie w Kinie Mikro odbywa się kilka projekcji, a ich aktualną listę zawsze można znaleźć pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/131-kino-mikro – gorąco zachęcamy do jej sprawdzenia przed udaniem się na zakupy!

Udogodnienia dla osób z dziećmi

Oto kolejny aspekt, który na pewno docenią rodzice z dziećmi. Samych udogodnień jest naprawdę sporo, dzięki czemu duże zakupy wraz z najmłodszymi nie będą problematyczne. Udogodnienia zaczynają się już na parkingu, znajdują się tam bowiem specjalne miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi oraz dla kobiet w ciąży. Dzięki temu nawet przy dużym ruchu i małej ilości wolnych miejsc na parkingu, istnieć będzie możliwość zaparkowania blisko wygodnego dla nas wejścia do Galerii.

W samym centrum handlowym można liczyć na możliwość wynajęcia specjalnych wózków, które pomogą nam w zakupach, obecność rodzinnych pokojów, gdzie w komfortowych warunkach można przewinąć czy nakarmić dziecko oraz zastosowanie specjalnych siedzisk dla dzieci, w których można posadzić dziecko, gdy rodzic chce udać się do toalety, jednocześnie nie mając z kim zostawić w tym czasie swoje pociechy.

Nie można zapomnieć również o Kreatywnej Planecie, zewnętrznym placu zabaw wraz z kreatywną strefą gier, Kinderplanecie – w każdym z tych miejsc dzieci mogą bawić się po prostu znakomicie!

Promocje, które czekają na Ciebie!

Wiele osób wybiera się do centrum handlowego w poszukiwaniu promocji. W tym przypadku można liczyć na ich naprawdę spora ilość, pojawiają się one bowiem regularnie. Wszystkie z tych, które obecnie obowiązują, można wygodnie sprawdzić na stronie https://galeriabronowice.pl/promocje, do której odwiedzenia zachęcamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here