Pracując w branży spożywczej, trzeba spełnić wiele, wyśrubowanych norm. Nie inaczej jest podczas transportu żywności. Skomplikowane procedury i wysokie wymagania mają na celu zabezpieczenie przewożonego towaru. Na przeciw tym trudnym wymogom, oraz ku ułatwieniu pracy, stworzone zostały idealne palety na żywność. Takie, które spełniają wszelkie normy, które są łatwe w użytkowaniu i sprawiają, że praca jest łatwiejsza.

Wysoki standard

Schoeller Allibert posiada w swoim asortymencie produkt, który ułatwi pracę branży logistycznej. To wysokiej klasy paleta H1, która certyfikowana jest zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1. Dzięki temu została poddana wszelkim dostępnym testom, które gwarantują jej trwałość i użyteczność. Zaletą tej palety z plastiku jest jej wszechstronne zastosowanie oraz czynniki wyróżniające na tle innych palet.

Specyfikacja

Paleta H1 występuje w dwóch wersjach. W każdej z nich w rozmiarze 1200×800 mm. Jej waga to tylko 18 kg, o wiele mniej od drewnianej odpowiedniczki. Dodatkowo gwarantuje uniesienie ładunku o wadze 1 tony przy posiadaniu świetnych właściwości nośnych. Jest lekka, wytrzymała i bezpieczna. Dzięki wyposażeniu brzegów palety z plastiku, w unikalną obręcz o grubości 7 mm, można ją łatwiej ustawiać, a towar jest mniej narażony na przesuwanie się.

Idealna dla żywności

H1 jest wręcz dedykowana transportowaniu produktów spożywczych. Zastosowanie jej jako palety na żywność ma wiele walorów. Po pierwsze bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Dzięki temu można postępować wedle ścisłych procedur higienicznych. Po drugie jej konstrukcja pomaga zapewnić przepływ powietrza, a przez to odpowiednią wentylację przewożonych produktów. Po trzecie paleta ta wytrzymuje temperatury do -20 stopni Celsjusza, dzięki czemu można na niej schłodzić towar.

Gwarancja użyteczności

Paleta została tak skonstruowana, aby jak najlepiej przyczynić się do poprawy efektywności transportu. Jej trwałość i wytrzymałość została potwierdzona testami. Producent zapewnia, że nie zostanie ona uszkodzona nawet kiedy spadnie z wysokości 4 metrów. Dodatkowo poprzez swoje walory można ją zastosować do transportu wielu różnych towarów, nie tylko związanych z żywnością. A dzięki temu, że jest kompatybilna z różnymi systemami przeładunkowymi, nie będzie nastręczała żadnych problemów podczas procesu załadunku lub rozładunku.

Rozwiązanie, które proponuje Schoeller Allibert jest odpowiedzią na problemy z którymi borykała się branża transportowa. Palety H1 mogą usprawnić i umilić pracę. Więcej na stronie https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/nowa-paleta-h1-higiena-standard-i-bezpieczestwo/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here