Prezent urodzinowy to okazja, by sprawić niezwykłą radość obdarowanemu, celując w jego gusta i wybierając dla niego to, co najlepsze. Tylko jak wybrać prezent idealny? Czym się kierować przy wyborze? Jaki prezent będzie najlepszy dla mamy, babci, albo przyjaciółki. Podpowiadamy! Od teraz kupowanie prezentów będzie bardzo proste!

Prezent dla babci

Babcie mają swój świat, ale nie można wszystkich sprowadzać do jednego mianownika. To byłoby za duże uproszczenie. Z pewnością większości babć spodoba się prezent świadczący o uczuciach i taki nad którym będzie można spędzić sentymentalną godzinę przy herbacie. Sprawdzi się pięknie wykonany album ze zdjęciami, czy coś, co zrobimy własnoręcznie. Dla naszych babć ogromną wartość miały kartki, które robiliśmy dla nich w szkole. Dziś, gdy jesteśmy dorośli, możemy w końcu dać im coś prawdziwie ładnego. Puzderko zdobione decoupage? Ozdobna poszewka na poduszkę? Wazon? Ozdabiana przez nas filiżanka i spodek? To wszystko naszej babci będzie kojarzyło się z nami. Do tego taki prezent będzie o wiele bardziej znaczący od kupnego- bo zrobiliśmy go po części sami i poświęciliśmy na to sporo czasu. Nie da się ukryć, że to, co robimy samodzielnie, zawsze jest dla innych najlepszym prezentem. Jeśli nie mamy szczególnego daru do tworzenia, a i tak chcemy sprawić naszej babci przyjemność, to poświęćmy jej trochę czasu i spędźmy ten czas tak, jak ona lubi. Herbata i oglądanie starych filmów- jak najbardziej, spacer do lasu- też chętnie.

Prezent dla mamy

Czyli prezent dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Zazwyczaj wiemy czego, nasza mama pragnie i o czy marzy. Jej urodziny to najlepszy czas, by część z tych marzeń pozmieniać we wspomnienia. Prezenty na urodziny dla mamy to vouchery, czy bony. Dzięki temu będzie mogła skorzystać z interesującej oferty u kosmetyczki bądź kupić sobie coś ładnego w swoim ulubionym sklepie. Do tego jako prezent dla mamy sprawdzi się idealnie wspólny wyjazd. Może on być nawet jednodniowy, ale w miejsce, które wydawało jej się zawsze ciekawe. Dzięki temu, że spędzicie razem czas, mama doceni ten prezent jeszcze bardziej. Nie da się ukryć- mamę należy rozpieszczać- dlatego kupno droższego kremu, czy lepszego tuszu do rzęs to też coś, co ją ucieszy. Szczególnie że sama często nie miała pieniędzy na ten zakup.

Dla dziewczyny

Kupno prezentu dla obecnej dziewczyny jest nieco trudniejsze. Nie możemy szczególnie inwestować we wspomnienia, szczególnie gdy związek jest na początkowym etapie. Najlepiej skupić się na bieżących potrzebach naszej ukochanej i uważnie słuchać jak mówi, co sobie kiedyś kupi. Niektóre z tych zakupów można trochę przyspieszyć prawda?

Prezenty na urodziny kupujmy, biorąc pod uwagę zainteresowania i charakter obdarowanego. Dokładnie słuchajmy, o czym mówi i patrzmy, czego potrzebuje. Ta wiedza naprawdę się przyda. Dzięki temu kupimy coś, co naprawdę spodoba się tej osobie- a nie będzie leżało i kurzyło się na półce, albo o zgrozo wyląduje na portalu aukcyjnym. Warto poświęcić czas na słuchanie i szukanie.

Więcej porad dla kobiet szukaj na gospodyni24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here