Oprócz bezpośredniego zapytania samego zainteresowanego, nie ma jednej metody, aby dziewczyna mogła stwierdzić, że podoba się konkretnemu chłopakowi. Jednak istnieją zachowania, które pomogą w lepszym zrozumieniu zachowania wybranego chłopaka względem nas.

Najważniejsza mowa ciała
Zainteresowany chłopak będzie się zwracał do wybranej przez niego dziewczyny całą sylwetką, unikając stawania plecami. Jeśli dziewczyna mu się podoba, to „pilnuje” jej wzrokiem, a jeśli jest nieśmiały, to odwróci gwałtownie głowę, gdy dziewczyna będzie próbowała odwzajemnić jego spojrzenie. Gdy nagle, dość nerwowo, zacznie opowiadać o sobie, podkreślając swoje cechy czy zachowania, wówczas można mieć pewność co do jego intencji.

Dotyk i flirtowanie
Może przypadkiem dotknąć dziewczyny, która mu się spodoba, nie będzie również gwałtownie poprawiać pozycji, jeśli przypadkiem spotkają się ich nogi. Niektórzy dość bezczelnie flirtują z innymi dziewczynami, co jakiś czas sprawdzając reakcję tej jednej, wybranej dziewczyny, i co ciekawe po jej wyjściu niemal natychmiast przestają. Bardzo zbliża wspólne hobby, zwłaszcza, gdy do niedawna chłopak był zainteresowany czymś zupełnie innym. Dobrym miernikiem zachowania chłopaka są jego znajomi, którzy w chwili, gdy pojawia się konkretna dziewczyna, zaczynają chrząkać, by zwrócić jego uwagę.

Większość facetów nie zauważa zmiany w makijażu czy nowej fryzury, jeśli zatem chłopak taką zmianę zauważa i dodatkowo komplementuje, z pewnością jest coś na rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here