Nowojorscy fryzjerzy znają się na włosach. Wiedzą, że olejek kokosowy to naturalna i niezastąpiona odżywka do włosów. Ty też możesz zapewnić swoim włosom odrobinę egzotycznej pielęgnacji, sięgając po produkty z serii Bb. Creme de Coco.

Wszystko zaczęło się w Nowym Jorku w latach 70. To tam legendarni styliści założyli swój pierwszy salon fryzjerski, od którego wszystko się zaczęło. Jak to się stało, że dziś marka Bumble and Bumble jest znana na całym świecie? Najpierw zasłynęła z nieziemskich propozycji strzyżeń, koloryzacji i modelowania. Później rozsławiła się w świecie szeroką gamą produktów do pielęgnacji włosów. Dziś bez większego zastanowienia sięgamy po kosmetyki do włosów Bumble and Bumble, bo wiemy, że ich formuły są przemyślane.

Bb. Creme de Coco – o produktach

Creme de Coco to seria produktów do pielęgnacji włosów, które bazują na właściwościach i działaniu naturalnego olejku kokosowego. Marka stawia w tym przypadku na trzy najważniejsze produkty: szampon, odżywkę i maseczkę do włosów. Mają one zapewniać włosom kompleksowe wsparcie i upiększenie od samych cebulek po końcówki. Choć w innych seriach można znaleźć również olejki Bumble and Bumble, tutaj takiego produktu zabrakło.

Trzy etapy pielęgnacji włosów z Bumble and Bumble:

1. Mycie włosów delikatnym szamponem. Oczyszczanie włosów i skóry głowy to idealne rozpoczęcie pielęgnacji. Jednak szampon Creme de Coco to nie tylko skuteczny produkt oczyszczający. Zawiera składniki odżywiające, łagodzące podrażnienia i ochraniające delikatne włosy przed osłabieniem lub starzeniem się.

2. Nawilżanie staje się prostsze za sprawą kosmetyku, jakim jest odżywka do włosów Creme de Coco. Wypielęgnowane, elastyczne i pełne blasku włosy to efekt połączenia oleju kokosowego z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dzięki którym ten produkt ekspresowo poprawia wygląd włosów i ułatwia ich dalszą stylizację.

3. Oleju kokosowego nie mogłoby zabraknąć również we wzmacniającej maseczce do włosów Creme de Coco. Choć w tym produkcie pojawia się on w towarzystwie jeszcze trzech tropikalnych maseł (shea, murumuru oraz mango). Wystarczy nałożyć maseczkę na włosy raz na tydzień, aby podtrzymać pielęgnacyjne efekty.

Doświadczenie stylistów marki Bumble and Bumble to najlepsza rekomendacja kosmetyków z serii Creme de Coco. Sprawdź, jak działa na włosy olejek kokosowy. Wypróbuj kosmetyki od Bb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here