Lakiery hybrydowe do paznokci – Gel Polish

0
1837

Manicure hybrydowy

Kilka lat temu na rynek wszedł manicure hybrydowy, który nieustannie wiedzie prym, jeśli chodzi o metodę zdobienia paznokci. To niezwykle wygodna metoda, która pozwala zaoszczędzić kobietom bardzo dużo czasu, który do tej pory poświęcały na co kilkudniowe poprawki manikiuru.

Zwykły lakier szybko odpryskuje, najczęściej nie wzmacnia paznokci. Hybryda to metoda, w której lakier utrwalany jest pod wpływem promieni UV. Trwałość takiego manikiuru to minimum 3 tygodnie, a i wtedy poprawki są konieczne tylko ze względu na odrost paznokcia. Mechaniczne uszkodzenia lakieru, przy odpowiedniej aplikacji, są niezwykle rzadkie. Manicure hybrydowy to 3 kroki:

  • krok pierwszy – baza,
  • krok drugi – lakier kolorowy, w zależności od barwy jedna lub dwie warstwy,
  • krok trzeci top.

Na koniec wystarczy paznokcie przetrzeć cleanerem, który usunie lepką, dyspersyjną warstwę i można cieszyć się nienagannym manikiurem przez długi czas, bez obaw o odpryski i złamania.

Lakiery hybrydowe Gel Polish

Gel Polish to marka, która wielką wagę przywiązuje do jakości i trwałości swoich produktów. Lakiery Gel Polish to wysokiej klasy produkty, które są polecane jako bezpieczne, nieuczulające i łatwe do zaaplikowania. Lakiery dzięki swojej doskonałej konsystencji nie rozlewają się poza obszar płytki paznokcia. Dzięki dobrze wyprofilowanemu pędzelkowi aplikacja kosmetyku jest niezwykle precyzyjna i nie wymaga dużego nakładu czasu. Manicure nigdy nie był tak prosty!

Kolorowe lakiery hybrydowe

W ofercie Gel Polish dostępnych jest już ponad 150 kolorowych lakierów hybrydowych. Tak bogaty asortyment pozwala dopasować kolor paznokci do każdej kreacji, zarówno codziennej jak i wieczorowej. W skład lakierów wchodzą światowej klasy pigmenty, to one właśnie odpowiadają za długotrwały blask i nasycenie barwy.

Jakość i cena

Lakiery Gel Polish to kosmetyki o pojemności 5 ml, które są niesamowicie wydajne, ponieważ są bardzo trwałe. Nie jest konieczne ich poprawieni co kilka dni, jak to najczęściej bywa przy użyciu zwykłych, standardowych lakierów do paznokci. Ceny lakierów oscylują w okolicach 20-25 zł, co jest bardzo korzystną ceną, biorąc pod uwagę fakt ich trwałości.

Jedna buteleczka lakieru to nawet kilkadziesiąt wykonanych zabiegów manicure! Lakiery te są wysokiej jakości, zapewniają pełne krycie płytki paznokcia, w przypadku ciemniejszych lakierów, zdecydowanie wystarczy tylko jedna warstwa! Ponadto marka ta dba o składy swoich kosmetyków, składniki są całkowicie bezpiecznie, nie uczulają. Ponadto odżywiają płytkę paznokcia, zapobiegają ich łamliwości, a także w niesamowicie krótkim czasie przyspieszają wzrost paznokcia.

Pyłek brokatowy w lakierach

Marka Gel Polish ma w swojej ofercie również lakiery z domieszką pyłku brokatowego. Te produkty często są prezentowane przez influencerki, zarówno na instagramie jak i na YouTube, ponieważ mocno przyciągają wzrok otoczenia. Ponadto wiadomo, że influencerki reklamują to, z czego same są zadowolone, więc kosmetyki Gel Polish zapewne spełniają ich wymagania, które są niekiedy bardzo wysokie.

Bezpieczeństwo

Marka dba o bezpieczeństwo klientek, składy lakierów nie zawierają alergenów. Lakiery są w zupełności bezpieczne, należy pamiętać jedynie o prawidłowym przygotowaniu paznokci do manikiuru, a następnie o prawidłowej aplikacji kosmetyków. Warto w tym miejscu wspomnieć, że hybryda nie powinna być nakładana na uszkodzone mechanicznie paznokcie. Bezpieczniej upewnić się czy paznokcie są już w pełni zdrowe, wtedy wykonać manicure hybrydowy i cieszyć się nienagannie pięknymi dłońmi!

Źródło: http://krajobrazywewnetrzne.pl/category/medycyna-i-zdrowie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here