Lakiery hybrydowe - na jakie się zdecydować?

W branży kosmetycznej tak jak i w każdej innej zauważyć można zmiany. Wraz z postępem technologicznym, a także i aktualnymi trendami są one wręcz nieuniknione. Moda na kolory, faktury ma przełożenie tak samo na odzież jak i na kosmetyki. A jednymi z tych bez, których nie może obyć się żadna kobieta dbająca o swój wygląd są – lakiery do paznokci. Uważa się, że to właśnie dłonie są wizytówką kobiety a zadbane i odpowiednio pomalowane paznokcie stanowią zwieńczenie ich ostatecznego wyglądu.

Fenomen lakierów hybrydowych slicare flexy

Na przestrzeni lat moda dotycząca kształtu a także koloru paznokci zmieniała się diametralnie. Jeszcze kilka lat temu największym powodzeniem cieszył się manicure wykonany przy pomocy lakierów żelowych czy akrylowych, koniecznie na bardzo długich płytkach paznokci. Dzisiaj można powiedzieć, że te rodzaje produktów przeszły do lamusa. Szturmem rynek zdobyły lakiery hybrydowe i to właśnie one okazały się prawdziwym hitem. Jednymi z lepszych jakie dostępne są na rynku są lakiery hybrydowe silcare flexi. Doceniane są one za wysoką jakość, która w tym przypadku dostępna jest w relatywnie niskiej cenie. Lakiery silcare flexy, dostępne są w wielu wariatach kolorystycznych, z całą pewnością dzięki temu uda się stworzyć stylizację paznokci stonowaną i codzienną a także odważną na wyjątkowe okazje.

Wiele osób zastanawia się nad tym na czym polega fenomen lakierów hybrydowych. A tak naprawdę to właśnie dzięki nim wiele osób, które miały problem z zapuszczeniem długich i ładnych paznokci, dzięki tym produktom nie musi się o to martwić! Hybrydy idealnie utwardzają płytkę. Są także trwałe. Wystarczy wspomnieć o tym, że wytrzymują nawet 3 tygodnie w ciągu, których nie ma konieczności domalowywania odprysków. Ich zaletą jest także to, że tak naprawdę wyglądają dobrze zarówno na krótkich jak i na długich paznokciach. Żele czy akryle były natomiast przeznaczone dla osób, które albo miały naturalnie długą płytkę, albo warstwa preparatu nakładana była na wykonanych z tworzywa tipsach.

Lakiery termiczne i magnetyczne – co to takiego?

Lakiery hybrydowe znane są już od dobrych kilku lat na rynku kosmetycznym. Wiele osób, które są na bieżąco z aktualnymi trendami, wie że sam kolor to w wielu przypadkach za mało. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów producenci zaczęli wprowadzać coraz bardziej innowacyjne produkty. Jednymi z tych, które szybko zyskały wielu zwolenników były lakiery termiczne. To właśnie dzięki nim można w domowym zaciszu uzyskać efekt, jak w nowoczesnym salonie kosmetycznym. Kolor lakieru zmienia się pod wpływem ciepła. Inaczej wygląda, gdy jest ciepło, zupełnie inaczej gdy temperatura spada. Lakiery termiczne coraz chętniej wybierane są nie tylko jako wakacyjna i ciekawa alternatywa jednej wersji kolorystycznej, ale także i na co dzień. Można za pomocą nich stworzyć paznokcie, które po prostu zachwycają. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Niektóre panie wolą wybierać wersje bardziej stonowane, inne takie dzięki którym można osiągnąć kolorystyczny kontrapunkt. Tak naprawdę jednak tylko wyobraźnia może być naszym ograniczeniem i w tym przypadku wiele zależy od niej.

Ciekawe efekty można uzyskać stosując lakiery magnetyczne. One również dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Lakiery te posiadają specjalne mikrodrobinki, które po nałożeniu nadają dodatkowy efekt. Takie paznokcie wyglądają zjawiskowo! Stosując właśnie je uzyskać można niepowtarzalne i oryginalne stylizacje, które z całą pewnością robią wrażenie. Lakiery te nie kosztują dużo. Jakość ich jest wysoka o czym świadczy trwałość produktu, który może utrzymywać się na płytce nawet trzy tygodnie!

Decydując się na zakup lakieru hybrydowego, należy zaopatrzyć się także w bazy i topy, których zadaniem jest przedłużenie trwałości produktu. Dobra baza sprawi, że lakier nie będzie szybko odpryskiwał a także dodatkowo odżywi paznokieć. Raz zakupiona baza starcza na długi czas. Cena jej nie jest wysoka. Jest to wydatek, który z całą pewnością się opłaca.

Polecamy zajrzeć na stronę https://2minuty.pl/uroda/, gdzie znajdziesz praktyczne informacje na temat urody, kosmetyków i lakierów do paznokci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here