Lodówka do zabudowy – połączenie estetyki i funkcjonalności

0
1491

Szukasz lodówki, która dyskretnie wpisze się w projekt aranżacji przestrzeni kuchennej, ale żadna z chłodziarek wolnostojących nie spełnia twoich oczekiwań? Wybierz urządzenie do zabudowy, które nie zajmie dużo miejsca, a spełni swoje funkcje równie dobrze, jak zwykła lodówka.

Lodówki do zabudowy to coraz chętniej wybierany model, zwłaszcza przez fanów minimalistycznych wnętrz. Dzięki temu chłodziarka ukryta jest pod płytą i tworzy razem z resztą szafek kuchennych jedną, spójną całość. To rozwiązanie jest równie wydajne i precyzyjne, a dodatkowo może nawet bardziej funkcjonalne niż lodówki wolnostojące.

Chłodziarka na miarę twoich potrzeb

Estetyka wnętrza kuchni to jedno. Gra ogromną rolę, ponieważ to na design pomieszczenia zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Ważne jest jednak, co kryje się za naszym urządzeniem do zabudowy, a tu wyłaniają się bardzo ciekawe technologie, które mogą być kolejnym głosem za zakupem właśnie takiej lodówki. Sprawdź chociażby rozwiązania firmy Liebherr: http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

Szuflada BioCool

Jeśli ważne jest da ciebie przechowywanie świeżej żywności, czyli owoców i warzyw, na pewno będziesz zadowolony z tego rozwiązanie. Szuflady zapewniają zarówno pełną kontrolę wilgotności, jak i niską temperaturę. Dzięki temu wszystkie produkty spożywcze pozostaną smaczne, soczyste i pachnące na dłużej.

Wysoka klasa energetyczna

Wysoka klasa energetyczna oznacza dużą oszczędność prądu, a zarazem pieniędzy. To przekłada się również na dbałość o środowisko, zwłaszcza w dobie ciągle żywej dyskusji na temat zmian klimatycznych. Rynek urządzeń AGD oferuje nam coraz szerszy wachlarz urządzeń energooszczędnych. W praktyce na wyższą efektywność energetyczną składają się następujące elementy:

  • precyzyjne sterowanie energetyczne,

  • zoptymalizowane komponenty chłodnicze,

  • wysokiej jakości materiały izolacyjne,

  • wysoko wydajne sprężarki.

Dodatkowe funkcjonalności

Co więcej, chłodziarki do zabudowy zapewniają technologię NoFrost, która pozwoli ci zapomnieć o nieprzyjemnej czynności, jaką jest rozmrażanie lodówki. Oprócz tego zapewni ci dużą pojemność części chłodniczej (ok. 200 litrów) oraz optymalną część mrożącą (ok. 60 litrów). Dodatkowo masz dostęp do intuicyjnego systemu sterowania i cyfrowego wyświetlacza temperatury. W końcu lodówki do zabudowy to także praktyczny zestaw półek, który dostosujesz do swoich potrzeb.

Lodówka do zabudowy – dla osób ceniących minimalizm

Urządzasz kuchnię i lubisz proste, ale zarazem sprytne rozwiązania? Lodówka do zabudowy będzie idealnym rozwiązaniem. Pozostanie schowana za szafkami, przez co w żaden sposób nie zaburzy przestrzeni, a przy tym nie odbiega zupełnie od klasycznych lodówek wolnostojących. Jeśli więc zastanawiasz się nad takim pomysłem, możesz śmiało się na niego zdecydować. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na: http://www.liebherr.aged.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here