Męska torba na ramię – praktyczny i elegancki dodatek także dla panów?

Moda od zawsze była dziedziną, w której wychodzi się ponad utarte schematy i stereotypy. Pozwala przełamywać bariery społeczne, dla wielu ludzi jest również szansą na wyrażenie siebie – swojej natury. Czasem jednak krzywdzące stereotypy mogą pozbawić części z nas możliwości noszenia użytecznych i modnych dodatków. W przypadku płci „silnej” są to torby męskie na ramię. Postanowiliśmy nieco ocieplić ich wizerunek, by panowie chętniej po nie sięgali. Bo warto!

Torba naramienna męska – użyteczna w każdych warunkach

O ile panie mogą nosić torebki prawie wyłącznie w celach estetycznych, o tyle torebki męskie na ramię są idealnym wyważeniem funkcjonalności i stylu. Panowie wszystko muszą mieć uporządkowane – każda kieszonka ma swoje przeznaczenie, rozmiar torby nigdy nie jest przypadkowy, np. musi mieścić w sobie notebook, pliki dokumentów, narzędzia pomiarowe (jeśli jest to miejska torba męska) itp. I to właśnie funkcjonalność powinna być pierwszym argumentem, który przekona zarówno panów, jak i ich wybranki, by złamać stereotyp, że naramienne torby to wyłącznie atrybut płci pięknej.

Dla osób, które codziennie przemierzają miasto w celach służbowych i prywatnych, swobodne i bezpieczne przechowywanie przedmiotów codziennego użytku to sprawa kluczowa. Nawet mała torba męska jest znacznie wygodniejsza od wypchanych kieszeni, reklamówek z marketu, albo co gorsza poupychanych rzeczach w schowkach samochodowych czy szkolnym plecaku. Torba męska na ramię z Gentle Man rozwiązuje wiele problemów – koniec z wiecznym szukaniem tego, co akurat w danej chwili się przyda – wszystko nosimy w jednym miejscu, każda przegroda męskiej torby miejskiej ma swoje przeznaczenie i nic nie pozostawiamy przypadkowi. Prawdziwy gentleman nie godzi się na chaos i bałagan – w torbie naramiennej męskiej znajdzie to, co przed laty noszono w skórzanych saszetkach (które wyszły już z mody i nic nie wskazuje na to, by szybko wróciły).

torby

Fot. Skórzane torby męskie Brodrene – Gentle-man.pl

Elegancka torba męska – stylowy dodatek dla prawdziwego gentlemana

Mężczyzna z klasą dba o każdy detal w swojej garderobie. Codzienny image to jego wizytówka. Stylizacje klasyczne oparte są z reguły na galanterii skórzanej, która wspaniale kontrastuje z garniturem lub nieco mniej formalnymi zestawami, utrzymanymi w stylu business casual. Spotkania służbowe, wizyty w kancelariach i biurach, negocjacje – to świat wielu mężczyzn, pełen codziennych wyzwań. Skórzana męska torba na ramię to idealny dodatek w takich warunkach – oprócz tego, że jest funkcjonalna, doskonale pasuje do skórzanych butów, paska do spodni, zegarka itp., a zimą także do płaszcza i skórzanych rękawic.

torby na laptop

Fot. Skórzane męskie torby – Gentle-man.pl

W ofercie sklepów z galanterią skórzaną warto zwrócić uwagę na produkty ze skóry ekologicznej. Jeśli tylko okresowo będziemy pokrywać swoją torebkę męską na ramię odpowiednimi preparatami nawilżającymi i powłokotwórczymi, będzie ona służyć nam przez wiele lat. Takie skórzane, męskie torby miejskie nie wychodzą z mody – to prosty, klasyczny fason, bardzo uniwersalny także w kolorystyce (na rynku dominują odcienie szarości, czerni i brązu, czyli barwy, które z łatwością można dobrać do reszty garderoby). Męska torba na ramię to funkcjonalny, stylowy i niedrogi dodatek dla gentlemana – warto o tym pomyśleć w kontekście prezentu dla kogoś bliskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here