Najfajniejsze prezenty na roczek dla dziewczynki

Wybierając prezent dla dziecka należy brać pod uwagę nie tylko jego zainteresowania, ale przede wszystkim wiek – zwłaszcza jeżeli chodzi o rocznego brzdąca, który przecież nie ma posiada jeszcze sprecyzowanych upodobań.
Co kupić dziewczynce na roczek? Oto lista najbardziej udanych prezentów, które na pewno ucieszą każdą milusińską.
1. Lala – to zazwyczaj prezent, który przychodzi jako pierwszy do głowy. Decydując się na taki upominek warto pamiętać, by nie miał zbyt wielu elementów – spokojnie można znaleźć fajną lalę szmacianą, bądź wybrać model bardziej realistyczny, np. lalkę z Minilandu.
2. Jeżeli dziewczynka ma już lalę, fajnie dokupić do niej wózek. Opcji jest bardzo dużo – od tych wykonanych w drewnie, jak i tych przypominających te „prawdziwe” wózki.
3. Zabawki do ciągnięcia – fajnie, gdyby to był kotek, piesek bądź kaczuszka.
4. Jeździki i rowerki biegowe – jedne z droższych prezentów, za to często służą dziecku przez dłuższy czas. Tego typu zabawki świetnie rozwijają koordynację, dostarczając także wiele radości i frajdy.
5. Skoczki i bujaki – rewelacyjne, by rozładować trochę energii, a przy okazji mega wspierające rozwój umiejętności motorycznych.
6. Wieże, piramidy, sortery – zabawki zawsze na czasie, zapewniające dziecku masę zabawy, a jednocześnie rozwijające podstawowe umiejętności.
7. Namioty, tipi, domki – zabawka do wykorzystania również na zewnątrz. Przy okazji jest to prezent służący maluchowi przez lata.
8. Suchy basen z piłkami – bardzo fajny pomysł, zapewniający dobrą zabawę na długie godziny.
9. Książki – prezent zawsze trafiony. Maluchy uwielbiają uczyć się nowych rzeczy a ciekawa, kolorowa ilustracja z ulubionym bohaterem na pewno przyciągnie uwagę malucha.
10. Puzzle piankowe – rozbudzą ciekawość malucha, ale i rozpoczną naukę cierpliwości.

bycmama.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here