Jeśli obawiasz się, że ceny telewizorów z Wi-Fi mogą przyprawić o zawrót głowy, niezupełnie masz rację. Smart TV to już standard i większość producentów oferuje go nawet w podstawowych modelach. Poniżej znajdziesz pięć wybranych telewizorów z różnej półki cenowej, w tym telewizor Samsunga, Panasonica oraz Sony. Porównaj je i wybierz sprzęt dla siebie!

W sklepie można stracić głowę od nadmiaru przeróżnych określeń, m.in. telewizor 4K, Ultra HD, Smart, QLED itd. Producenci wprowadzają innowacyjne technologie – wystarczy spojrzeć m.in. na wybrany telewizor Samsunga – aby zaoferować doskonałą jakość obrazu, świetny kontrast i odwzorowanie barw. Jak jednak wybrać ten jeden jedyny, który spełni nasze oczekiwania? Oto TOP 3 najlepszych modeli, wśród których znajdziesz odpowiedni dla siebie telewizor z Wi-Fi.

Telewizor Samsung 55” QLED 4K TV Q8C

Telewizor z Internetem to już żadne zaskoczenie, tym bardziej u Samsunga, pioniera nowoczesnych rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu – najnowsze działo z technologią QLED to telewizor 4K, który dostarczy rozrywki na najwyższym poziomie. Quantum Dot zapewnia zaś jeszcze wierniejsze oddanie kolorów.

Z jego zalet warto wymienić także jeden pilot Smart Control służący do obsługi telewizora, ale także innych sprzętów, niewidoczny kabel optyczny, minimalistyczne wzornictwo oraz opcję Smart do zarządzania treściami i aplikacjami. Doskonały obraz i obietnica rozrywki dla całej rodziny czynią go jednym z najbardziej interesujących modeli na rynku. Cena: ok. 9000 zł.

Telewizor Sony KD-55XE9305

Ceny telewizorów to jedno z podstawowych kryteriów, które bierzemy pod uwagę, decydując się na konkretny model. Dlatego też drugą propozycją jest znacznie tańszy telewizor 4K, czyli 55-calowy Sony. Generuje świetnej jakości obraz, optymalizację ruchu   Motionflow XR 1000 Hz i bardzo dobry kontrast. Zastosowanie nowoczesnych technologii dodatkowo poprawia jego możliwości!

Jak przystało na dobry telewizor z Wi-Fi, Sony zapewni rozrywkę całej rodzinie na wiele wieczorów. Platforma Android TV służy do obsługi filmów, bajek i seriali, ale także gier i połączeń. Świetny obraz i niezłe brzmienie sprawią, że można urządzić sobie domowe seanse, nie wydając majątku. Cena: ok. 7000 zł.

Telewizor Panasonic TX-65EX600E

Najtańszym z polecanych przez nas modeli jest Panasonic. Ceny telewizorów prezentowanych powyżej mogą jednak odstraszyć, dlatego tym razem wybraliśmy sprzęt za około 5 tysięcy złotych. Seria EX600 gwarantuje nam żywy obraz – to telewizor 4K HDR, a popularne inteligentne funkcje dużo zabawy i możliwości.

Co ciekawe, mimo najniższej ceny, model ten jest największy z wybranej przez nas trójki. 65 cali robi wrażenie nawet w ogromnym salonie! Z kolei konstrukcja Switch Design sprawia, że telewizor można wkomponować w każde wnętrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here