Najmodniejsze suknie ślubne, czyli trendy w modzie ślubnej na 2019 rok

Jakie suknie ślubne były modne w 2018 roku, a co  będą nosiły Panny Młode w nadchodzącym sezonie? Koniec roku to czas podsumowań, ale też powiew nowości i świeżości w modzie ślubnej. Zobaczcie, jakie będą najmodniejsze suknie ślubne w 2019 roku!

Moda ślubna w 2018 – jakie były trendy?

Co to był za rok! Wyjątkowo miło wspominamy dominujące w tym sezonie tendencje w modzie ślubnej. Mamy wielką nadzieję, że Wy również, bo w 2018 roku było naprawdę pięknie i romantycznie! Najmodniejsze suknie ślubne bieżącego roku na pewno nie raz widzieliście w magazynach, na wybiegach i podczas ślubów, które odbyły się w tym sezonie. Wyjątkowo dużą popularnością cieszyły się między innymi suknie ślubne z efektami 3D – szczególnie pięknie prezentowały się te z motywami kwiatowymi. Tiulowe kwiaty z dodatkiem pereł dają niezwykłe, przestrzenne wrażenie i w wyjątkowy sposób ozdabiają sylwetkę. Panny Młode bardzo chętnie wybierały też suknie ślubne z marszczonym, falbaniastym dołem zbudowanym z wielu warstw, które przepięknie wyglądały w tańcu. Popularne były również proste suknie ślubne z koronkami oraz te wykonane z transparentnych materiałów. Wśród najmodniejszych sukien ślubnych każda Panna Młoda mogła znaleźć coś dla siebie, a jakie trendy czekają nas w modzie ślubnej w 2019 roku?

Najmodniejsze suknie ślubne 2019

Moda ślubna się zmienia. Chociaż nadal piękna i dostojna z każdym  kolejnym rokiem pokazuje swoje odmienione oblicze. Panny Młode są coraz odważniejsze i sięgają po nieszablonowe rozwiązania. Nikogo już nie dziwi suknia ślubna z dodatkiem czerni albo kombinezon, czyli odważna alternatywa dla klasycznej kreacji Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że suknia koniecznie musi być biała. Teraz kobiety sięgają po projekty w najróżniejszych kolorach od żółci przez wszystkie odcienie różu. Ta tendencja jest widoczna już od kilku lat (na przykład w kolekcjach Very Wang) i także w nadchodzącym sezonie będzie święciła triumfy popularności. Klasyczna biel jako kolor sukni ślubnej została wyparta przez inne, cieplejsze barwy, a ten trend na pewno utrzyma się również przez kolejne lata. Cieplejsze, łagodne odcienie doskonale pasują do większości kobiecych karnacji i kolorów włosów, czego nie można powiedzieć o czystej bieli.

Koronki, faktury, falbany i… pióra – tym będą ozdobione najmodniejsze suknie ślubne  w nadchodzącym sezonie

Materiał pokryty koronką lub żakardową fakturą jest ciekawy i nadaje kreacji niezwykłego wyrazu, a frędzle i falbany dodają całej sylwetce lekkości i cudownie współgrają z nią w tańcu. Kolejną tendencją, która może zaskakiwać, są pióra. To wyjątkowy element i dość oryginalna ozdoba, dzięki której nawet prosta suknia ślubna zyska zwiewność i odrobinę magiczny charakter. Ciekawe na ilu ślubach zobaczymy kreacje z tym niezwykłym dodatkiem!

Trendy, które zdominują modę ślubną w przyszłym roku, są wyjątkowo piękne i kobiece. Drogie Panny Młode, mamy nadzieję, że wśród najmodniejszych sukni ślubnych znajdziecie swoją wymarzoną kreację!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here