paznokcie ślubne

Każda Panna Młoda chce robić w naszym Wielkim Dniu zjawiskowo. A dobór właściwego ślubnego manicuru jest tak samo ważny, jak wybór sukni ślubnej lub makijażu! Pięknie pomalowane paznokcie będą świetnym dopełnieniem oraz uzupełnieniem Twojej ślubnej kreacji, to nie traktuj ich po macoszemu. Szczególnie iż ludzie będą kojarzyć się na Twojej obrączce oraz pierścionku zaręczynowym, więc warto zadbać o to, by dłonie także ładnie się prezentowały. Dobrze dobrany manicure ślubny jest tak samo istotny, jak suknia ślubna lub welon. Wielu twierdzi, iż dobrze zrobione paznokcie ślubne są najistotniejsze, ponieważ jednak to na swój palec prawej ręki twój przyszły mąż włoży ci pierścionek, co może zostanie uwieczniona na ślubnym video oraz fotografiach. Zobacz, jakie trendy ślubne są w ostatnim czasie oraz poddaj się nimi.

Odcienie „nude”

Najpopularniejsze ślubne odcienie sukni ślubnych szturmem zdobywają także paznokcie. Stonowane, minimalistyczne oraz eleganckie. Idealnie wpisują się w tryb greenery, który dominuje wesela w obecnym czasie. Takie cieliste paznokcie ślubne spodobają się wszystkim Panno Młodym, które cenią sobie naturalne piękno oraz szyk.

Z względem sukni ślubnej

Grafika przedstawiająca pannę młodą na swym, a pan młody na środkowym paznokciu? Jestem niezwykle na tak! Reszta paznokci może być klasyczną bielą. Efekt niesamowity.

W różowym stylu

Gdy zdecydowałaś się na ślub z określonym motywem przewodnim, nie pomiń go w naszym manicurze. Różowy styl wesela zobowiązuje do butów, kwiatów oraz akcesoriów w tym odcieniu.

jakie ślubne paznokcie będą najlepsze

Biżuteria na paznokciach

Gdy chcesz, by Twoje paznokcie ślubne bardziej błyszczały (dosłownie), to ta wersja będzie tak dla Ciebie. Wprawna stylistka może ozdobić je cyrkoniami, perłami, brokatem oraz innymi szykownymi ozdobami. Taki manicure może wyglądać subtelnie, gdy ozdoby będą małe oraz np. tylko przy skórkach. A może wyglądać również niezwykle odważnie, nieszablonowo oraz „z pazurem” – gdy ozdoby będą wypukłe czy będą zawierać cały paznokieć.

Nie-french

Gdy nie jesteś fanką takiego naturalizmu na paznokciach oraz chce Ci się bardziej wyrazisty kolor w dniu ślubu, to do dzieła! Co prawda do lamusa odchodzi już tradycyjny manicure francuski, czyli naturalna płytka z białymi końcówkami, natomiast każde różne kolory są jak bardzo dozwolone. Gdy masz dobrany pewien kolor przewodni wesela, to wszystkie dodatki do ślubnej stylizacji potrafią być odpowiednio w tym kolorze – paznokcie również!

Koronkowe wzory

By delikatnie ożywić oraz urozmaicić ślubny manicure w kolorze nude, możesz ozdobić je koronkowym wzorem. Zyska wówczas więcej planie oraz będzie się ładnie komponował z koronkami w sukni ślubnej.

Efekt lustra

Spodobają się każdej Pannie Młodej, która chce zarobić na paznokciach efekt spektakularny, jednak nie wyzywający. Ciężko przejść obok nich obojętnie.
Ombre

Kolejna modna propozycja, tym razem delikatniejsza oraz subtelniejsza. Paznokcie ombre są wariacją klasycznego jednokolorowego manicure, gdzie kolor główny przechodzi delikatnie w jeszcze jaśniejsze odcienie. Ombre można wykonać również w naturalnych kolorach nude, jak oraz w jakimkolwiek innym kolorze, który wybierzecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here