prezent
fot. pexels.com

Urodzenie dzieciątka to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety. Wiele mam twierdzi, że najpiękniejszy, jaki mógł im się przytrafić. Nie ma lepszego argumentu, który przemawia za tym, że warto podarować świeżo upieczonej mamie wyjątkowy prezent. Jaki? Poznaj różne pomysły i zainspiruj się!

Zobacz też: http://jegoego.pl/naszyjnik-dla-mamy-z-imionami-dzieci/

Biżuteria – jedno z najlepszych rozwiązań

Kobiety uwielbiają biżuterię. Jedne mniej i wówczas wybierają te jak najbardziej delikatne. Inne natomiast stosują zasadę, że im bardziej widoczna, tym lepiej. Bez względu na to, biżuteria na prezent jest zawsze świetnym pomysłem. Oczywiście ważne jest, aby typ biżuterii i jej wielkość odpowiadał kobiecie. Podarowując prezent z jakiejś okazji ważne, aby kojarzył się z daną okazją, tak więc podarowując świeżo upieczonej mamie biżuterię, jako prezent z okazji urodzenia maluszka warto zadbać o grawer – datę czy też imiona dziecka. Dzięki temu biżuteria nabierze zupełnie nowego charakteru i będzie bardzo kojarzyć się z tym konkretnym wydarzeniem.

Jakich prezentów nie dawać?

No właśnie – z jednej strony są prezenty odpowiednie, ale z drugiej takie, których dawać nie należy. Takimi prezentami są na pewno wszelkie kupony do wykorzystania w najbliższym czasie. Nie chodzi tutaj tylko o kupony np. rabatowe do sklepów (online czy stacjonarnych) ale również o vouchery na wyjazd do jakiegoś miejsca. Sama koncepcja pomysłu wydaje się być jak najbardziej w porządku, jednak biorąc pod uwagę to, że świeżo upieczona mama tuż po porodzie nie ma zbyt wiele czasu, to zwyczajnie takich prezentów nie wykorzysta i będą one zmarnowane.

Odpowiedni sposób podarowania prezentu

Nie tylko pomysł na prezent ma znaczenie, chociaż jest on niezwykle ważny. Tak jak też zostało pokazane na przykładzie prezentu w postaci biżuterii i voucheru wyjazdowego należy wybierać takie prezenty, z których zwyczajnie młoda mam skorzysta. Z drugiej strony istotny jest sposób podarowania upominku. Ważne jest, aby dać go młodej mamie, gdy to ona sama ma na to ochotę. Każda kobieta inaczej przechodzi poród i w innym tempie dochodzi do życia codziennego. Należy to uszanować i podarować prezent, gdy to dla mamy będzie komfortowe, a nie dla osoby, która ma do przekazania upominek. 

Przeczytaj też: http://www.icotam.pl/zelazo-w-diecie-dziecka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here