Czytasz gazety i czasopisma? Masz swoje ulubione tytuły i z niecierpliwością czekasz na kolejny numer? Prenumerata prasy jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem na terminową dostawę. Co więcej,  to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na zakupie czasopism, a także wybór formy dostawy – na wskazany adres, do wybranego kiosku lub sklepu bądź w formie elektronicznej. Szczególnie trzecia opcja cieszy się dzisiaj ogromną popularnością. Wszystkie numery prenumerowanego czasopisma masz na swoim urządzeniu mobilnym, możesz czytać w domu, pracy i podróży.

Atrakcyjna stała cena

Prenumerata prasy to gwarancja stałej ceny, która przez cały okres współpracy jest niezmienna, bardzo często niższa niż zakup pojedynczych numerów. Przykładowo na stronie internetowej Prenumerata.ruch.com.pl za prenumeratę Gazety Newsweek Polska płacimy od 5,20 zł za każdy numer, podczas gdy średnia cena w kiosku to 5,90 zł.

Wygoda dostawy

Sposób dostawy zależy od zamawiającego. Możesz zdecydować się na dostawę pod wskazany adres, np. do domu lub do pracy bądź do wskazanego przez Ciebie kiosku. Prenumerata prasy to oferta, która jest elastyczna i dostosowana do preferencji i oczekiwań klienta. W każdym z przypadków gazeta dostarczana jest wcześnie rano, a więc już przy porannej kawie możesz zasiąść do lektury i rozpocząć dzień ciekawym artykułem lub porcją wartościowych informacji.

Wygodne e-wydanie

Prenumerata prasy przewiduje ponadto czasopisma i gazety w formie elektronicznej. Do każdego kolejnego wydania otrzymujesz dostęp online. Możesz czytać prasę na laptopie, smartfonie lub tablecie, w autobusie, pociągu, podczas przerwy lunchowej, wieczorem przed snem w zaciszu własnej sypialni. Bardzo często wraz z wydaniem elektronicznym czytelnik otrzymuje atrakcyjne dodatki niedostępne w formie papierowej.

W salonach prasowych nierzadko jest mniej egzemplarzy gazet i czasopism, niż jest na nie zapotrzebowanie. Zdarza się, że numer wyprzedaje się już wcześnie rano, przez to tracisz szansę na jego zakup. Prenumerata prasy jest gwarancją, że otrzymasz kolejne wydanie jeden z pierwszych bez konieczności poszukiwania go w wielu salonikach prasowych.

Atrakcyjne dodatki, bonusowe artykuły

Zalet prenumeraty jest znacznie więcej. Dla stałych klientów przewidziane są w wielu przypadkach dodatkowe pisma i artykuły drukowane w mniejszym nakładzie. Są one dedykowane tylko dla osób, które zdecydowały się na prenumeratę prasy. Nie kupisz ich w żadnym kiosku, otrzymujesz dostęp do wywiadów, reportaży i interesujących treści związanych pod względem tematyki z wybranym czasopismem.

Warto podkreślić, że prenumerata oznacza także pierwszeństwo w dostępie do informacji dotyczących konkursów i atrakcyjnych promocji. W ramach oferty specjalnej czytelnik może otrzymać np. książkę, płytę lub zniżki do konkretnych sklepów. Prenumerata prasy jest więc dla Ciebie szansą na dodatkowy prezent, dzięki któremu przyjemność z czytania jest jeszcze większa, a zaufanie i sympatia do wydawnictwa znacznie wzrasta.

Prenumerata to doskonała opcja dla wszystkich, którzy regularnie czytają konkretne czasopisma i gazety. Pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas, a także jest gwarancją stałej ceny. Klienci otrzymują dodatkowe prezenty i dostęp do ciekawych artykułów, a także w wielu przypadkach mogą cieszyć się z atrakcyjnych bonusów, zniżek i promocji. Dowolność wyboru formy dostawy jest również dużą zaletą prenumeraty, szczególnie że współczesne społeczeństwo ma różne preferencje, niektórzy podążają sukcesywnie za zmianami i nowymi rozwiązaniami, z kolei inni są wierni tradycyjnym rozwiązaniom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here