Seksapil, to nasza broń kobieca...

Pewnie niejedna z was zastanawiała się jak zdobyć faceta, aby po pierwsze nie wypaść na idiotkę, a po drugie, żeby to zdobywanie było skuteczne. Jeżeli go chociaż trochę znamy i wiemy, jaki jest, to będzie nam trochę łatwiej go upolować, gorzej, jeżeli znamy go tylko z widzenia i praktycznie nic o nim nie wiemy.

Chociaż zapewne wiele z was boi się do tego podejść, bo uważamy, że to mężczyzna powinien nas zdobywać, ale w dzisiejszych czasach spokojnie możemy pozwolić sobie na to, żeby spróbować zdobyć faceta, który nam się podoba. Jak więc to zrobić? Przede wszystkim potrzebne będą nam do tego nasze kobiece triki. To, w jaki sposób go zdobywamy zależy od miejsca i sytuacji, w której się znajdujemy, bo może to być zarówno przystanek autobusowy, jak i impreza u znajomych. Na pewno musimy dobrze wyglądać – dresy rozciągnięta bluza odpadają, ale sukienka, makijaż i buty na obcasie jak najbardziej. Niestety nie zawsze tak chodzimy ubrane, ale jeśli wiemy, że go spotkamy to taki ubiór jest jak najbardziej wskazany. Poza tym – poprośmy go o coś. To może być upadająca pomadka naszej torebki albo szalik. Dowolna rzecz. Ważne, aby przyniosła skutek i facet zwrócił naszą uwagę. Teraz możemy do niego śmiało podjeść i zapytać się o godzinę albo inną rzecz – odjazd autobusu? Pamiętaj – małymi krokami. Nie zapominaj, żeby w tym czasie patrzeć mu głęboko w oczy, nie odrywając wzroku, przeczesywać włosy, albo poprawiać usta szminką, czy błyszczykiem. Możliwości jest mnóstwo. Jeżeli usłyszymy z jego ust zaproszenie na kawę, to będzie wspaniale to usłyszeć, ale jeśli nie, same to zaproponujmy. Nic nie tracimy, a możemy zyskać fajną znajomość, która może przerodzić się w coś więcej. Odmówi? Trudno, nie on jeden jest na tym świecie. Próbujmy dalej!

Zdobycie faceta nie jest trudne, wystarczy, że znajdziemy się w odpowiednim czasie i miejscu, a z pewnością uda nam się poznać kogoś interesującego i godnego uwagi. Tak więc ładna sukienka, uśmiech, pewność siebie i możemy śmiało podbijać świat mężczyzn.

zieloni2004.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here