Chcesz szybko schudnąć 10 kilogramów? Zastanawiasz się czy to realne zrobić to w miesiąc. Będę szczery. Tak, to jest realne. Jednak jest to nienaturalny spadek wagi, który poważnie może zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Nie łudźcie się i nie dajcie zwieść kolorowym reklamom cudownych diet i produktów, które obiecują szybką utratę masy ciała. Ludzie wymyślający te kolorowy spoty i cudowne diety nastawieni niestety są na zysk. Nie dbają o wasze zdrowie.

Możliwe, że takie diety i produkty są skuteczne, ale prędko zejdziecie na ziemię, gdy dopadnie Was efekt jo-jo. Waga powróci w towarzystwie dodatkowych kilogramów.

Pamiętajcie, że głodówki, to nienaturalny sposób redukcji wagi. Do funkcjonowania nasz organizm potrzebuje wielu składników zbilansowanej diety. Dobrych i trwałych efektów nie uzyskacie również ograniczając się do spożywania posiłków z jednej grupy, np. ograniczając się do białek, tak jak w popularnej diecie dr. Dukana.

Szczupłej sylwetki nie pomogą Wam uzyskać również drogie tabletki na odchudzanie. Ludzie, którzy je reklamują są “podstawieni” i prawdopodobnie nigdy nie musieli się nawet odchudzać.

Jeśli zależy Wam na prawidłowym spadku masy ciała, zapraszam Was do lektury tego bloga!

zdrowie.info.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here