Zachować wspomnienia.

Każdy z nas chce uwiecznić najszczęśliwsze chwile swojego życia. Lubimy wracać do tych momentów. Oglądać je. Przypominać sobie. Lubimy ten uśmiech, który pojawia się na naszych ustach, gdy wspominamy. Tą nutkę rozrzewnienia, która zakrada się do naszego serca. Jednym z piękniejszych wspomnień naszego życia jest ślub i wesele. Latami potrafimy, przy lampce wina, wspólnie oglądać film z wesela. Śmiać się, płakać, wspominać. Tak, bezapelacyjnie dobry film z wesela jest jednym z najważniejszych w naszym życiu. W takim razie dobry kamerzysta na wesele jest po prostu niezbędny.
Jaki to jest dobry kamerzysta na wesele? Myślę, że dobry kamerzysta musi być artystą. Mimo iż film z wesela jest swoistym reportażem z uroczystości musi być pięknie zrobiony. Tylko artysta zapanuje nad chaosem, który towarzyszy każdej uroczystości weselnej. Tego dnia Państwo Młodzi są szczęśliwi, ale też przestraszeni i zagubieni. Rządzą nimi bardzo silne emocje. Z jednej strony chcieli by, by wszystko było idealne i wyjątkowe, ale wszyscy wiemy, że jest to po prostu niemożliwe.
Dobry kamerzysta na wesele jest w stanie z tego chaosu wyłowić to, co ma największe znaczenie. Wszystkie te momenty, które w przyszłości będą dla tego małżeństwa ważne. To jest duża sztuka. Chcąc zrobić dobry film ze ślubu dobry kamerzysta musi nawiązać nić porozumienia z nowożeńcami. Musi zrozumieć na czy będzie im zależało, co będzie miało dla nich największą wartość.
Weselny film to reportaż z wydarzeń dnia. Musi dokumentować wszystko to co się wydarzyło w dzień ślubu. W naszym zwyczaju jest oddzielne wyjście z domu pana młodego i panny młodej. Wszystko to musi być uwiecznione. Ważni są goście. Są to osoby, które dla młodych mają duże znaczenie. Spędzają z nimi ten najważniejszy dzień ich życia i muszą zostać zapamiętani. Po latach może to być jedyne wspomnienie o osobach, których już nie ma. Jedyny moment, w którym możemy sobie ich przypomnieć. Uśmiechnąć się. Czy rozczulić i zapłakać. Taki jest właśnie film z wesela, który stworzył dobry kamerzysta.
Jak wybrać dobrego kamerzystę? Tylko oglądając filmy stworzone przez tego kamerzystę będziemy wiedzieli czy jest to idealny kamerzysta na wesele. Słowa nie powiedzą nam wszystkiego. Obraz tak. Zapoznanie się z portfolio kamerzysty da nam wszystkie niezbędne informacje o filmach danego kamerzysty. Będziemy widzieli, czy jego spojrzenie na świat jest takie jak nasze. Zorientujemy się w jakiej estetyce się porusza. Czy jego filmy nam odpowiadają, czy nie.
Osobiście uważam, że kamerzysta na wesele wraz z fotografem to największe wyzwanie przygotowań ślubnych. Wybranie fachowców w tej dziedzinie zagwarantuje nam piękne wspomnienia. Pozostanie nam piękna, niepowtarzalna pamiątka, do której będziemy niejednokrotnie wracać.
Warto włożyć trochę wysiłku w znalezienie kamerzysty, który będzie miął wizję filmu identyczną z naszą. Warto poszukać, popytać, poświęcić temu trochę czasu i uwagi, w końcu kamerzysta na wesele jest od uwiecznienia naszego najważniejszego dnia w życiu. Warto, by był to dzień idealny. Również we wspomnieniach.

zespolnapiecia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here