Jednym z polecanych sklepów motoryzacyjnych w Opolu jest sklep pana Marka, zlokalizowany przy ulicy Grota Rowieckiego 18. Swoją działalność rozpoczął 15 lat temu, a w szerokim asortymencie posiada części oryginalne oraz tańsze zamienniki do samochodów japońskich i francuskich. Sklep prowadzi sprzedaż w dni robocze w godzinach od 8:00 do 17:30 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Hurtownia dla klientów całej Europy

Przy ulicy Wrocławskiej 110 znajduje się się jeden ze sklepów należących do hurtowni Gordon. Sklep oferuje części motoryzacyjne oraz narzędzia i akcesoria niezbędne do wyposażenia warsztatu. Czynny jest w dni robocze od 7:30 do 17:30 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. Natomiast przy ulicy Budowlanych zlokalizowany jest największy w tym rejonie sklep motoryzacyjny w Opolu Autolus, który prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i internetową. W ofercie posiada bardzo duży wybór części oryginalnych, takich jak lampy, drzwi, zderzaki, maski i inne. Szeroką ofertę części dla samochodów oraz motocykli posiada sklep Hart, zlokalizowany przy ulicy Morcinka 43 w Opolu. Firma posiada w asortymencie produkty własnej marki.

Sklep i warsztat

Carshop mający siedzibę przy ulicy Oleskiej 160 prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. W skład asortymentu wchodzą części do wszystkich modeli aut. Czynny jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Sklep oferuje swoim klientom również usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej dla wszystkich rodzajów aut, obejmujące naprawę, odgrzybianie, kontrolę, uzupełnienie oleju oraz diagnostykę komputerową układu klimatyzacji. Firma nieustannie się rozwija, a w 2008 roku poszerzyła działalność o warsztat samochodowy. Sklep posiada bogaty asortyment, w którego skład wchodzą amortyzatory, tarcze i bębny hamulcowe, chemia samochodowa, świece iskrowe i żarowe, termostaty i wiele innych. Na tej samej ulicy, pod numerem 121 funkcjonuje sklep motoryzacyjny w Opolu Inter Cars S.A, który doceniany jest za profesjonalną obsługę oraz bardzo szeroką ofertę. W dni robocze czynny jest od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 13:00.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPolska kuchnia regionalna
Następny artykułDotacje socjalne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here