Sandały na platformie nadal są bardzo modne, a ich noszenie niesie za sobą wiele korzyści dla właścicielki. Tego typu obuwie nie tylko pięknie wygląda, ale jest również bardzo funkcjonalne.

Dodają centymetrów i są bezpieczne dla zdrowia stóp

Sandały na platformie sprawiają, że ich właścicielka wydaje się wyższa. Jednocześnie nie są one tak męczące w codziennym noszeniu, jak szpilki. Platforma równoważy do pewnego stopnia obcas, dzięki czemu stopa układa się bardziej równomiernie i naturalnie. Bardzo wygodnym fasonem jest zwłaszcza fason, w którym podeszwa płynnie przechodzi w grubszy obcas. Sandały na platformie są idealnym obuwiem przede wszystkim dla dość niskich kobiet, które nie przepadają za szpilkami. Dzięki butom na platformie, ryzyko powstania nieestetycznych haluksów znacznie się zmniejsza. Zazwyczaj pojawiają się one z powodów genetycznych, a także wynikają z nadwagi czy noszenia butów na wysokim obcasie. Dzięki sandałom na platformie, można ochronić stopy

Modne i praktyczne

W przeciwieństwie do tradycyjnych szpilek, buty na platformie z Zouza.pl pasują do bardzo wielu stylizacji. Sprawdzają się w niemal wszystkich okolicznościach. Buty z podeszwą gumową lub wykonaną z korka mają nieoficjalny i sportowy charakter. Natomiast ozdobne sandały na platformie sprawdzają się jako obuwie wieczorowe lub wizytowe. Na imprezy najlepiej nadają się buty na wyższej platformie, zwłaszcza w kolorze czarnym. Gruba podeszwa zapewnia doskonałą amortyzację. Dzięki temu takie buty sprawdzają się w każdych warunkach. Na piesze lub rowerowe wycieczki polecane są przede wszystkim buty z równą platformą. Przydają się zwłaszcza upalnym latem, ponieważ stopa leży w nich płasko, a skóra ma szansę oddychać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here