Pomimo tego, że Dzień Chłopaka przypada wyłącznie raz w roku, tj. 30 września, to dość często zdajemy się o nim niemal całkowicie zapominać. W wielu przypadkach przypominamy sobie o nim tego samego dnia, kiedy to jest już zbyt późno na poszukiwania odpowiedniego prezentu. Co zrobić w takiej sytuacji i jak się uratować prezentem uniwersalnym? Co możemy kupić naszemu chłopakowi „na szybko” tego dnia, a czego powinniśmy się wystrzegać?

Prezenty dla chłopaka

Już w tym miejscu warto zacząć od ostatniego pytania i wyraźnie wskazać, że kupując prezent „na ostatnią chwilę” powinniśmy się wystrzegać przede wszystkim wszelkich drogich prezentów kupowanych bez odpowiedniego rozeznania w rynku i znajomości tematu – przykładem może być zakup sprzętu elektronicznego, w którym liczą się nie tylko wygląd i cena, ale również funkcjonalność wynikająca z zastosowanych w nim podzespołów. Przy zakupie sprzętu elektronicznego nie bez znaczenia są również opinie jego dotychczasowych użytkowników – niektórych sprzętów pomimo dobrej „papierowej” specyfikacji i tak powinniśmy się wystrzegać!

W ostatniej chwili?

Decydując się na zakup prezentu dla chłopaka w ostatniej chwili warto postawić na prezenty uniwersalne, tanie i dostępne niemal w każdym miejscu. Co możemy zatem kupić, aby mieć pewność, że będzie to dobry prezent?

Alkohol

Jednym z podstawowych prezentów, które dostaniemy niemal w każdym sklepie spożywczym jest oczywiście alkohol – warto postawić jednak nie na kolejny czteropak zwykłego piwa, ale na dobrą butelkę wina czy też whiskey. Zaletą tego typu prezentu jest to, że przeważnie również z obdarowanym będziemy mogły go wpić!

Czekoladki

Czy jest ktoś, kto nie lubi czekoladek i pralinek? W okolicach dnia chłopaka wszystkie sklepy urządzają specjalne promocje związane właśnie z zakupem wszelkiego rodzaju bombonierek czy nawet pakietów czekolady. Pamiętajmy jednak o umiarze w ich jedzeniu, aby tego typu prezent nie wiązał się później z bólem brzucha czy innymi, znacznie poważniejszymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Śmieszna koszulka z nadrukiem

W niemal każdym większym mieście znajdziemy sklep mający swoim asortymencie koszulki ze śmiesznymi nadrukami – jest to stosunkowo tani zakup, a może wywołać olbrzymią falę radości u obdarowanego. Warto zwrócić jednak uwagę na samą tematykę koszulki, która w skrajnych przypadkach może kogoś urazić. Decydując się na tego typu prezent nie musimy wcale wybierać wyłącznie spośród koszulek dedykowanych na Dzień Chłopaka.

Podsumowując, pomimo tego, że kupowanie prezentu na Dzień Chłopaka właśnie 30 września nie jest najlepszym pomysłem ze względu na to, że są to zakupy na ostatnią chwilę i koniecznie trzeba się na coś już zdecydować, to zawsze można znaleźć jeden z uniwersalnych prezentów. Tego dnia nie liczy się przecież to, co faktycznie otrzymamy, ale przede wszystkim sam fakt pamięci i chęci sprezentowania nawet najdrobniejszego upominku. Niezależnie zatem od tego czy będzie to najnowszy telefon czy po prostu tabliczka czekolady – będzie to dobry prezent, który nasz chłopak z pewnością doceni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here