Złota polska jesień to niezwykły okres w naszym kalendarzu. Piękne kolory, które towarzyszą przygotowaniu natury do okresu zimowego pobudzają nasze zmysły i dają natchnienie dla nowych jesiennych stylizacji. Branża zegarkowa nie może przejść obojętnie obok zapotrzebowania na nowy, oryginalny design, dlatego też Fossil przygotował kolekcję z myślą o tej wyjątkowej porze roku. Zegarki męskie Fossil z jesiennej kolekcji wyróżnia piękny klasyczny design połączony z szykowymi kolorami ziemi. Warto zatem przyjrzeć się nieco bliżej najciekawszym propozycjom tej marki.

Zegarek męski Fossil Townsman FS5350 to modna propozycja o młodzieżowym charakterze. Stalowa, okrągła koperta na gustownym brązowym pasku wykonanym z naturalnej skóry idealnie wpasuje się w jesienną kreację swojego właściciela. Fossil Townsman jest chronografem dzięki czemu na jego pięknej beżowej tarczy znajdziesz uzupełniające ją pomniejsze tarcze stopera. Wypukłe srebrne indeksy i wskazówki wspaniale wtapiają się w całość designu, tworząc harmonijne połączenie wszystkich elementów czasomierza. Dokładny kwarcowy mechanizm zabezpieczony jest wodoszczelnością do 50m wspartą przez zakręcany dekielek, dzięki czemu Fossil Townsman FS5350 nie boi się jesiennej aury.

Kolejną ciekawą opcją jest Fossil Dean CH3029, który otrzymał nieco odważniejszy i bardziej dynamiczny design. Podobnie jak pozostałe, jesienne zegarki Fossil otrzymał skórzany pasek w kolorze brązowym przymocowany do okrągłej stalowej koperty. Niebieski pierścień tachometru otaczający jasną tarczę wyostrza temperament zegarka.

Jesienne zegarki męskie amerykańskiego producenta oferowane są też z praktycznym mechanizmem automatycznym, który nie wymaga wymiany baterii czy ładowania. Pierwszy z nich, czyli zegarek męski Fossil Townsman ME3061 to kompozycja okrągłej stalowej koperty z ciemnobrązowym, skórzanym paskiem.  Zegarek wyróżnia czarna tarcza z oryginalnie wkomponowanymi tarczami chronografu i pięknymi złotymi wskazówkami.

Drugą niewymagającą nakręcania propozycją jest Fossil Grant ME3101. Solidny design okrągłej, srebrnej koperty na czarnym skórzanym pasku skrywa fantastyczną tarczę typu skeleton. Widoczne serce tego czasomierza otacza biała obwódka z umieszczonymi na niej czarnymi indeksami w postaci cyfr rzymskich. 

Zaprezentowane modele to tylko przykłady, które pochodzą z szerokiej i różnorodnej oferty marki Fossil. Jeżeli masz nieco inne wyobrażenie idealnego zegarka na jesień, obejrzyj więcej modeli na: www.zegarek.net/zegarki/fossil/index.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here