Choć wiedzę na temat dziewczyn i ich zachowań można znaleźć wszędzie, także w Internecie, to w praktyce każda dziewczyna, bez względu na wiek, jest inna, zatem „sprawdzone sposoby na podryw” warto dostosować do każdej kobiety. Jest jednak kilka zachowań, które z pewnością będą dobrze odebrane.

Mówienie i słuchanie
Podstawowa zasada na każdej randce jest niezmienna: należy pozwolić dziewczynie mówić. Jeśli należy ona do grona osób nieśmiałych, warto jej zadawać pytania i nakierować na jakiś temat, w którym czuje się dość pewnie. Jednocześnie ważna jest umiejętność aktywnego słuchania, zatem chłopak powinien być głównie słuchaczem, który od czasu do czasu zadaje dodatkowe pytania, jednak nie przerywa mówiącej dziewczynie. Jeśli przy tym umie operować własnym głosem tak, aby zaciekawić dziewczynę, jego szanse rosną.

Kontakt wzrokowy i mowa ciała
W czasie rozmowy istotny jest kontakt wzrokowy, który powinien być utrzymywany nawet przez 80% czasu rozmowy. Istotna jest także mowa ciała – niewskazane jest garbienie się, zakładanie rąk czy unikanie kontaktu wzrokowego. Co jakiś czas można również naśladować, niezbyt wiernie, niektóre gesty dziewczyny, aby w ten sposób pokazać wasze podobieństwo.

Uśmiech i inne wskazówki
Uśmiech jest dobrym miernikiem optymizmu oraz pewności siebie, dlatego warto się serdecznie uśmiechać. Ważna jest również pewność siebie i brak nawet najmniejszego zawahania. Jeśli założysz, że poderwiesz konkretną dziewczynę, to tak się stanie. W czasie pierwszego spotkania warto również zachować dystans, który nie powinien być mniejszy niż pozwala na to wyciągnięta ręka na przywitanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here